Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Hem kurumsal olarak hem de kişisel olarak güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda, sitelerde, apartman girişlerinde depolarda ve daha birçok alanda güvenliğin sağlanmasına ve denetlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla kimi zaman kamera sistemleri kurulur kimi zaman alarm sistemleri kurulur kimi zamanda durum ve şartlara göre hem kamera hem de alarm sistemleri kurularak güvenliğin sağlanması amaçlanır. Günümüzde alarm ve kamera kurulum hizmetleri artık lüks olmaktan çıkmış ve tüm herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmet sektörü haline gelmiştir. Herkes tarafından ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelen güvenlik hizmetlerinde artan talep ve gelişen teknoloji ile birlikte birçok farklı alarm ve güvenlik kameraları ortaya çıkmıştır.

Güvenliğinizi önemsiyor ve en üst düzeyde güvenlik hizmeti almak istiyorsanız profesyonel güvenlik hizmeti sunan firmalardan alarm kurulumu, güvenlik kamerası ve güvenlik yönetim sistemlerine ilişkin detaylı bilgi almalı ve bu firmalardan güvenlik hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamalısınız. Pergel Yazılım olarak yılların güvencesi ve tecrübesiyle sizlere bu hizmeti sunuyoruz.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kameraları güvenliğini düşünen kişi ve kurumların ilk başvurduğu yöntemdir. Bilinmelidir ki her güvenlik kamerası sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar nitelikli olmayabilir. Gelişen teknoloji ile birçok farklı özellik ve nitelikte güvenlik kameraları kullanılmaya başlanmıştır. Güvenlik kameralarının kurulacağı iç ya da dış mekanlara yönelik gerekli analizler yapılmalı ve ortamdaki ışık oranı da gözetilerek gece-gündüz kameraları gibi farklı alternatifler değerlendirilip kameraların çözünürlükleri, kayıt yapıp yapmadıkları gibi özelliklerine ilişkin araştırmalar yapılarak ortama ve ihtiyaçlarınıza en uygun güvenlik kamera sistemleri seçilmelidir.

Alarm Kurulum Sistemleri

Güvenlik kameralarından sonra en çok tercih edilen güvenlik hizmetinin başında alarm kurulum sistemleri gelmektedir. Alarm çeşitleri kullanılacak ortamlara göre farklı özelliklere ihtiyaç duyabilmektedir. Genelde sensör uyarıcılar aracılığı ile çalışan alarm sistemleri kurulacak alanın büyüklüğüne, yapısına ve işleyişine göre değişkenlik gösterir. Alarm sistemlerinin en bilinen özelliği kurulduktan sonra ortamda meydana gelen istenmeyen bir hareketlilikte çalmaya başlamasıdır. Daha nitelikli alarm sistemlerinde istenmeyen hareketlilikler sonucu alarm sistemi çalışır yapılan planlamaya göre en yakın kolluk birimine ve sistemde kayıtlı olan telefon numarasına bildirim göndererek oluşabilecek tehlikeyi kısa sürede def etmeyi sağlar.        

Güvenlik yönetim hizmetleri bir bütün olarak değerlendirmeli ve ihtiyaca göre çeşitli araştırma ve analizler yapıldıktan sonra güvenlik hizmetlerine ilişkin alarm ve kamera sistemleri kurulmalıdır. Alarm sistemlerinin hassasiyeti, kolluk birimlerine ya da sistemlere uyarı göndermesi ve güvenlik kameralarının, çözünürlüğü, kör nokta bırakmaması, kayıt yapması gibi birçok husus birlikte değerlendirilmeli, ortama ve ihtiyaca en uygun araçlar ile güvenlik sistemleri kurulmalıdır. Pergel Yazılım olarak ihtiyaç duyduğunuz güvenlik yönetim hizmetlerine ilişkin tüm araştırmaları yaparak ortama ve beklentilerinize en uygun güvenlik hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. 

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?