Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Birçok farklı alanda ihtiyaç duyulan grafik tasarım hizmetleri sayesinde görsel ve etkili bir dinamizm oluşturulabilmektedir. Özellikle web siteleri, afişler, ambalajlar, kutular, bilgisayar oyunları, kurumsal iletişim araçları, kurumsal kimlikler, reklamlar gibi birçok faaliyete ilişkin görsel tasarım yapılabilmektedir. Yapılacak kaliteli grafik tasarımları sayesinde belirli bir fikri, konsepti ya da mesajı hedef kitlenize anlaşılır, şık ve dikkat çekici bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bu sayede sunduğunuz ürün ve hizmetlerin görsel olarak beğenilip, rakip firma ya da ürünlerden bir adım öne geçmesini sağlayabilirsiniz.

Grafik Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

* İlk olarak verilmek istenen mesaj tam olarak belirlenmelidir. Ve bu mesajın hedef kitleye anlaşılır, özgün, şık ve sanatsal bir şekilde ulaşması sağlanmalıdır.

* Grafik tasarım hangi alan ile ilgili gerçekleştirilecek ise o alana ilişkin potansiyel hedef kitle tespit edilmelidir.

* Asıl tasarım yapılıp yayına alınmadan önce yapılan tasarım çalışmaları hakkında müşteri portföyünden bilgi almak, istek ve beklentileri doğrultusunda gerekli düzenleme ve değişiklikleri yapmak.

* Web siteleri için yapılacak tasarımlarda farklı konsept ve grafikleri oluşturmak

* Gelişen ve değişen zamanın şartları ile uyumlu olacak şekilde en son beğenilen ve aranılan tasarımları araştırmak ve bu ortaya çıkan sonucun ticari hayata etkisi hakkında bilgi analizi yaparak, grafik tasarımı çalışmalarını bu yönde ilerletmek

* Yapılacak grafik tasarımlarında yaratıcı ve özgün olmak

* Çeşitli web tasarım araçlarını en iyi şekilde kullanarak hedef kitleye ulaşabilmek amacıyla detayları ile birlikte çalışma yürütebilmek,

 

Kaliteli, özgün ve en önemlisi de dikkat çekip beğenilebilen bir grafik tasarımı yapmak için dikkat edilmesi ve üzerinde çalışılması gereken birçok nokta vardır. Doğal olarak ortaya çıkan ve tamamen özgün olan grafik tasarımları arzulanan hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşmakta ve bu hedef kitlenin beğenisini ve ilgisini kazanabilmektedir. Grafik tasarım aslında bir sanatsal dokunuştur. Bu sanatsal dokunuşun amacı belirlenen ve istenilen mesajı en doğru ve en kolay şekilde hedef kitleye ulaştırmak ve bu mesajın hedef kitlede bir anlam kazanmasını sağlamaktır. Pergel Yazılım olarak sunduğumuz hizmetlerin başında grafik tasarım hizmeti gelmektedir. Sektörde uzun zamandır kazandığımız tecrübeler doğrultusunda birçok özgün, etkili ve belirlenen hedef kitleye kolay bir şekilde ulaşan grafik tasarımı çalışmaları yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve faaliyet gerçekleştirdiğiniz alana uygun etkili, anlamlı, özgün ve tamamen sizi ve işinizi yansıtan bir grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile en doğru tasarım araçlarını kullanarak sizlere hizmet sunan firmamıza ulaşarak arzuladığınız grafik tasarım hizmetini alabilirsiniz. 

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?