Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Pergel Yazılım

Hakkımızda

Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduran ve zamanla sektörde bir marka haline gelen Pergel Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yazılım programları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz ve geliştirdiğimiz yazılımlar ile şirketinizin, kurumunuzun, firmanızın ya da şahsınızın arzuladığı hareketliliğe, işlevselliğe ve tasarıma kavuşması konusunda planlı, özverili çalışmalarımız ile sizlerin yanındayız.

Videomuz

Hem görsel tasarıma dair ihtiyaçlarınızı hem de web tasarımına ilişkin ihtiyaçlarınızı sadece sizlere özgün olacak şekilde, hedef kitlenizde merak uyandıracak, akılda kalacak ve en önemlisi de güven oluşturacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurumsal ve e-ticaret sitelerinizin tasarımını gerçekleştirirken rakip firma ve ürünlerden bir adım önde olmanızı sağlamak amacıyla özel CRM ve ERP sistemlerini kullanıyor ve verdiğimiz sosyal medya danışmanlığı ile görsel tasarım hizmeti sayesinde web sitelerinizi sosyal medya platformları ile entegre haline getiriyoruz. Bu sayede ürün ve hizmetleriniz ile kurumsal kimliğinizin hedef kitlenize çok daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Firma ya da şirketinize ait kurumsal kimliğiniz sadece size ve yaptığınız işe uygun beklentilerinizi karşılayacak nitelikte hazırlıyor ihtiyaç duyacağınız tüm görsel tasarım hizmetlerinizi kurumsal kimliğiniz ile uyumlu olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız kaliteli SEO hizmetleri ile de kurumsal ve e-ticaret sitelerinizin Google tarafında güven duyulan bir site haline getirerek arama motorlarında ilk sıralarda yerini almasını sağlıyoruz. Daha birçok farklı hizmet sunan Pergel Yazılım firmamız sizlere kurum içi haberleşme amacıyla kolaylıklar sağlayan ve sizi birçok maliyetten kurtaran IP santral hizmetini de sunarak internetin olduğu her ortamı ofisiniz gibi kullanmanıza imkan sağlıyor. Kurum içi haberleşme ve veri transferinin kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan network fiziksel altyapı hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tüm bunların yanında sizlere sunduğumuz güvenlik hizmetleri ile bulunduğunuz ortamı, işyerinizi, depolarınızı, fabrikalarınızı, evinizi ve daha birçok alanı güvenli hissettirecek kamera, alarm ve diğer güvenlik sistemleri ile donatıyoruz.

Pergel Yazılım firması olarak profesyonel ekiplerimiz ile sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz birçok alanda hizmet sunuyoruz. Kazandığımız tecrübeleri teknoloji ile harmanlayarak ihtiyaçlarınızı bütçenize uyumlu olacak ekipmanlar ile karşılıyor sizlere hem sağladığımız hizmetler sırasında hem de daha sonra ki zaman dilimlerinde destek olmaya devam ediyoruz.

01
Tespit

Öncelikle ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz.

02
Analiz

ihtiyaçlarınızı size uygun çözümleri üretiyoruz.

03
Uygulama

Size ait çözümler için yol haritasını uyguluyoruz.

PERGEL YAZILIM
İşinizi Büyütmek İstiyoruz

HER ZAMAN DAHA İLERİYE

Pergel Yazılım firması olarak profesyonel ekiplerimiz ile sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz birçok alanda hizmet sunuyoruz.

Kazandığımız tecrübeleri teknoloji ile harmanlayarak ihtiyaçlarınızı bütçenize uyumlu olacak ekipmanlar ile karşılıyor sizlere hem sağladığımız hizmetler sırasında hem de daha sonra ki zaman dilimlerinde destek olmaya devam ediyoruz.

Bitirilmiş Proje
+
Devam Eden Proje
+
Danışmanlık Hizmeti
+
Yeni Proje
+
professional team

Meet Our Leadership Team

If we had a ‘secret sauce’ it would be our awesome people.
We have only professional team!
Gina Bruno

Gina Bruno

CEO of Company
David Ferry

David Ferry

WEB Developer
Christina Tores

Christina Tores

General Manager
Robert Cooper

Robert Cooper

WEB Designer
Olivia Chee

Olivia Chee

Marketing Manager
Keyword Research 70%
Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?