Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

IP santral hizmeti telefon santraline ihtiyaç duymadan hem şirket içi hem de şirket dışı iletişiminizde internet tabanı üzerinden haberleşmenize imkan sağlayan yeni nesil telefon santralidir. Ekonomik oluşunun yanında kullanışlı olan bu yeni tip santral sayesinde eski tip analog telefon santrallerinin kurulumu ve maliyeti ile uğraşmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her alanı ofisiniz gibi kullanmanıza ve iletişim kurmanıza imkan sağlar.

İster orta seviyeli ister büyük ölçekli işletme ya da kurumsal firma olun, fiziki telefona ihtiyaç duymadan iletişimlerinizi sağlamak artık çok kolay. Kurum için alacağınız IP santral hizmeti sayesinde analog telefon santrallerinden bağımsız olarak sadece internet tabanı kullanılarak tüm görüşme ve haberleşmelerinizi gerçekleştirebilir kendi çağrı merkezinizi kurabilirsiniz. Bu sayede güvenli haberleşme imkanına sahip olurken aynı zamanda birçok farklı yerde bu sayede kurum için gerekli olan iletişimin devamlılığını sağlayabilirsiniz.  

Neden IP Santral Hizmeti Kullanılmalı?

* Haberleşme maliyetlerinizi düşürmek, analog telefon santrallerinin görüntü ve yer kaplaması gibi ortaya çıkardığı sorunların önüne geçmek için sadece internet tabanı kullanılarak kurumsal iletişiminizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

* IP santral hizmeti ile sadece kurum içi haberleşmeler sağlanmaz aynı zamanda kurum ya da şirket dışı aramalar da internetin olduğu her ortamda normal analog telefonlar gibi gerçekleştirebilirsiniz.

* İhtiyaçlarınıza göre şirketinize ya da kurumunuza ait bir çağrı merkezi sistemi kurarak pratik bir şekilde hedef kitleniz ile iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

* IP santral sistemi ile yapılan aramalar talep üzerine sisteme kayıt edilebilmektedir. Bu sayede kendi çağrı merkezinizi kurarken denetleme ve geriye dönük arama kontrol sisteminizi de oluşturabilirsiniz.

* Arama ihtiyaçlarınızı fiziki olarak telefona ihtiyaç duymada tamamen bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ya da size gelen aramaları yine bilgisayar üzerinden cevaplandırabilirsiniz.

* Analog telefon santrallerine yapılacak kurulum, bakım ve yatırım gibi birçok maliyetin önüne geçerek kurumunuzun ekonomik yükten kurtulmasını sağlarsınız.

* IP santral hizmeti ile normal analog santral hizmetinde yapabileceğiniz her şeyi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. IP santralinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

* Faks, SES ve SMS gibi birçok haberleşme maliyetinizi indirebilirsiniz.

* IP santral hizmetine kayıtlı dahili ve harici numaralarınızı sadece kurum içinde değil internetin olduğu her ortamda kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede kurum telefonunuzu fiziki olmasa da işlevsel olarak yanınızda taşımış olursunuz. Bu özelliği sayesinde kurumsal arama ve cevaplamalarınızı internetin olduğu her yerde her an devam ettirebilirsiniz.

* Kullanacağınız bazı yazılımlar ille telefon, faks, SMS ve E-mail gibi birçok haberleşme kanalınızın entegrasyonunu sağlayabilir ve pratik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

 Pergel Yazılım olarak sizlere sunduğumuz IP santral hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz ve güvenle kullanabileceğiniz modern ve teknolojik haberleşme imkanına kavuşabilirsiniz. Uygun maliyet ve kaliteli iletişim için gerekli tüm çalışmaları yapan firmamız sizlere en sağlıklı ve en ekonomik iletişim seçeneğini sunmaktadır. Bu sayede kurumunuza ait çağrı merkezinizin kurulumunu yapabilir yapılan aramaları sistem üzerinden kayıt altına alabilir, kurumsal arama ve cevaplamaları tamamen internet tabanı üzerinden bilgisayarlar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.     

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?