Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Web dünyasında kendinize özel bir yer edinmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir web sitesine sahip olmaktır. Sahip olacağınız bu web sitesi sizi sanal alemde potansiyel müşterilerinize ulaştıracak ve sizin hakkınızda onlarda bir izlenim oluşturacağı için güven ve ilgi uyandıracak nitelikte olması son derece önemlidir. Kurumsal firma ya da işletmelerin web dünyasına uygun kurumsal web sitesine sahip olmaları bir markaya dönüşmeleri için günümüz teknoloji çağında bir zorunluluktur.  Hem ulusal hem de uluslararası alanda bir marka olmayı hedefleyen ya da müşteri portföyünün çok geniş alanlara ulaşmasını arzulayan firmaların kimliğini, yaptıkları işi, misyonlarını, vizyonlarını, sundukları ürün ve hizmetleri karşı tarafa sade, şık ve kolay bir şekilde ulaştırabilmesinin en kolay yolu bir kurumsal web sitesine sahip olmaktır.

 Kurumsal web sitesinden istenilen verimi ve etkiyi almak için, web site tasarım ve optimizasyonlarının profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Pergel yazılım olarak alanında uzman ekiplerimiz ile kurumsal web sitelerinizi, yaptığınız işe, sunduğunuz hizmet ve ürünlere uygun olarak sizin taleplerinizi de gözeterek, ziyaretçilerin istediklerini kolay bulabildiği ve akıllarında yer eden bir web sitesi haline getiriyoruz. 

Kurumsal Web Sitesinde Olması Gerekenler

* Sade ama şık bir tasarım: web sitenizin sade olması yaptığınız işte ciddi olduğunuzu göstereceği gibi, şık bir tasarım ile de güven duyulan bir firma olduğunuzu otaya koyacaktır.

* Ana sayfa düzeni: ana sayfa düzeni web siteniz için son derece önemlidir. Firmanıza ve yaptığınız işe ilişkin bilgiler özenli ve sistematik bir şekilde ana sayfaya yerleştirilmiş olmalı. Ayrıca sunduğunuz hizmet ve ürünlere ilişkin kampanyalar, yenilikler ve sunulan fırsatların da ana sayfada bulunması ziyaretçilerin daha çok ilgisini uyandıracaktır.

* Kurumsal logo: size özel ve sunduğunuz hizmetleri yansıtacak şık tasarıma sahip bir logo, kurumsal web sitenizin akılda kalmasına neden olacağı gibi ziyaretçilerde bir güven de oluşturacağı için daha kolay bir şekilde sizinle etkileşim kurmalarını sağlayacaktır.

* Hızlı sayfa geçişi: kurumsal web sitenizin sayfaları arasında dolaşacak olan ziyaretçilerin en dikkat ettiği noktalardan biri, web sayfalarının hızlı bir şekilde yüklenmesidir. Bu amaçla web site tasarımınız ve kurulumunuz yapılırken video ve resimlerin en doğru kodlar kullanılarak yapılması halinde istenilen hızlı geçişe sahip olabilecektir.  

* Anlaşılır olma: kurumsal web sitenizin daha çok etkileşim alması ve ziyaretçilerin tekrar ziyaret etmesi için anlaşılır olması son derece önemlidir. Ziyaretçilerin aradıkları hizmet ve ürüne ilişkin ihtiyaç duydukları tüm bilgilere kolay bir şekilde ulaşmaları, web sitenizde neyi nerede bulacaklarını bilmeleri sizin marka değeriniz ve iş hacminizi yükseltecektir.

* İletişim: kurumsal web sitenizi ziyaret edenlerin ihtiyaç duydukları durumlarda sizin ile kolay bir şekilde iletişim kurabilmeleri, firmanıza ve kurumsal web sitenize olan bağlılıklarını artıracağı gibi kendilerini daha güvende hissetmelerini de sağlayacaktır.

Daha birçok özelliği ve önemli noktası bulunan kurumsal web site yapımı ve tasarımına ilişkin ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler ile Pergel Yazılım sizlerin yanınızda.  

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?