Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Bilgisayar ağları şirketlerin çağa ayak uydurması ve kendi gelişimlerini sağlaması açısından olmazsa olmaz gereksinimlerin başında gelir. İster şirket içi iletişimi ve veri aktarımını ister şirket dışı iletişimi ve veri aktarımını güvenli ve hızlı bir şekilde sağlamak isteyin, bunun için profesyonel ellerden network fiziksel alt yapı hizmetlerini almanız gerekir. Alacağınız network fiziksel altyapı hizmetleri sayesinde şirket içi internet kurulumunuzu gerçekleştirebilecek, güvenli, pratik ve hızlı bir şekilde hem şirket içi iletişimi ve veri transferini sağlayacak hem de şirket dışı iş ve işlemlerin kontrolünüz altında gerçekleşmesini sağlayacaktır. Network hizmetleri sayesinde şirketinizin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde tespit edip karşılayabilir aynı zamanda şirket yönetimine ilişkin tüm bilgi ve belgelere pratik ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şirketinize özel depolama alanları ile güvenli veri bankaları oluşturabilir ve network fiziksel altyapı hizmetleri sayesinde hem çağa ayak uydurabilir hem de geleceğe yatırım yapabilirsiniz.   

Network Fiziksel Altyapı Hizmetlerinde Önemli Noktalar

* Ağ çözümlemelerine ilişkin ihtiyaç duyulan hizmeti vermeden önce şirketin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılmalı,

* Şirketin ağ yapısına ilişkin planlama sadece günün verileri gözetilerek yapılmamalı. Şirketin potansiyeli, yakın gelecekte ulaşacağı alan ve büyüklüğü de göz önünde bulundurularak daha kullanışlı, daha geniş, daha hızlı ve daha güvenli network fiziksel altyapı hizmetleri planlaması yapılmalıdır.

* Network cihazlarına ilişkin tüm kurulum ve denetleme hizmetlerinin uzman kişiler tarafından yapılması ve periyodik olarak kontrol edilmesi gerekir.

* Şirketin fiziki yapısına ve faaliyet alanına yönelik işleyişine ilişkin özel planlama yapılmalı, bu planlamanın sonunda yapısal kablolama, güvenlik, fiziki şartlar, kaynak kullanımı ve ağ trafiği loglama gibi birçok ayrıntı göz önünde bulundurularak gerekli network altyapısının kurulmalıdır.

 * Düzenli olarak ağ analizlerinde güncellemeler yapılmalı, güvenlik ayarları geliştirilmeli ve yeni çıkan teknoloji ve uygulamaların network fiziksel altyapısına uygun ve uyumlu hale getirilmesi gerekir.  Yapılacak bu çalışmalar ile sistemde oluşabilecek riskler azaltılırken sistemin performansı arttırılarak daha işlevsel ve pratik bir hal alması sağlanır.

Kurumsal firmanızın ya da şirketinizin network fiziksel altyapına ilişkin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bir arada sunan Pergel Yazılım firmamız, sektörde uzun zaman bulunmanın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde profesyonel olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yaptığımız teknik ve fiziki analizler ile birlikte sizlerinde görüş ve önerileriniz alarak şirketinizin bugünü için değil yarınları için ihtiyaç duyabileceği en hızlı, en güvenli ve en pratik network fiziksel altyapı hizmetini sağlıyoruz.     

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?