Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

ERP kurumsal kaynak planlamasıdır. Bu kurumsal kaynağın içerisinde işletmelerin tüm kaynakları yer alır. ERP sistemleri sayesinde insan kaynaklarına, fiziksel kaynaklara ve finansal kaynaklara dair tüm veriler bir arada toplanarak hızlı bir karar mekanizması oluşturulur. Müşterilerin vermiş oldukları siparişlerden, bu siparişlerin kargolama ve gönderim aşamalarına dair tüm verilerin bulundurulduğu ve finansal takip ile fatura bilgilerinin depolandığı yer ERP sistemleridir. Bu sistem sayesinde işletmenizi kolay bir şekilde yönetebilir, sitenizde yapılan ticaretlere ilişkin tüm verileri depolayabilir ve ihtiyaç anında bir yerden bu verilere ulaşarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

.İşletmeniz büyüdükçe ve ticaret hacmi arttıkça yapılan işlemleri ve bilgileri kontrol etmek zorlaşacaktır. Her an bir müşterinizin alışverişi ile ilgili ya da sitenizde bulunan bir ürünün akıbeti ile ilgili bilgiye ihtiyaç duyabilir ve kısa sürede ortaya çıkan sorunları çözmek zorunda kalabilirsiniz. ERP sistemleri sayesinde bir arada toplanan tüm bu bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilir ve hızlı bir karar alma mekanizması oluşturarak ihtiyaç ve sorunlara anında cevap verebilirsiniz.

ERP Fayda Sağlar Mı?

ERP yazılımları bünyelerinde farklı uygulamaları barındırdığı için bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği birçok alanda kullanılabilmektedir. ERP sistemlerinin bünyelerinde barındırdığı bağımsız uygulamaların bazıları: satış yönetimi, üretim yönetimi, dış ticaret yönetimi, stok yönetimi, finans yönetimi, insan kaynakları yönetimi, bakım yönetimi, kalite yönetimi, satış sonrası hizmet yönetimidir. Bu bağımsız uygulamalar bir işletmenin ihtiyaç duyduğu bütün bilgileri bir arada toplayarak kısa süre içerisinde ulaşma imkanı sunar ve bu sayede hızlı ve etkili bir yönetimin oluşması sağlanır. Tüm bu bilgileri bir arada toplayarak hem zamandan hem de maliyetten kazanç sağlamanıza neden olur. ERP sistemleri içerisinde bulunan bağımsız uygulamaların her biri aslında farklı bir alan olduğu için bunların bir arada toplanarak bir bütünün parçaları gibi uyumlu bir şekilde çalışma imkanı ortaya koyar. İşletmenize ilişkin tüm rapor ve sayısal bilgilere olay bir şekilde ulaşma imkanı sağlaması nedeniyle de pratik ve objektif bir karar mekanizması oluşturmanızı sağlar.

Özel ERP sistemleri işletmeniz için vazgeçemeyeceğiniz kolaylıklar sağlayacak bir uygulamalar bütünüdür. İşletmenizle uyumlu ERP sistemlerini sizlere Pergel Yazılım olarak sunuyoruz. Sunduğumuz ERP sistemleri sayesinde işletmenize dair tüm bilgileri bir arada toplayabilir, ihtiyaç anında kısa sürede ulaşarak sorunların üstesinden gelebilirisiniz. Doğru kodlanmış, sorun çıkarmayan ve işletmenizle uyumlu ERP sistemlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.      

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?