Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

SEO aslında bir arama motoru optimizasyonudur. Her geçen gün yüzlerce site kurulduğu düşünüldüğünde SEO hizmetlerinin önemi daha da ortaya çıkmaktadır. SEO hizmetleri sayesinde belli teknik yöntemler ve anahtar kelime diye tabir edilen belli başlı kelimeler kullanılarak arama motorlarında sitenizin üst sıralarda yer alması sağlanır. SEO hizmetlerinin tek özelliği ya da amacı anahtar kelimeler ve belli teknikler kullanılarak sitenizin üst sıralarda görünmesini sağlamak değildir. SEO hizmeti sayesinde aynı zamanda web sitenizin potansiyeli ve sağladığı hizmet göz önünde bulundurularak en iyi içeriklerin üretilmesi, görsel olarak rakip sitelerden benzersiz olması ve site içi arama ve yüklenme hızı ile bir adım önde olması amaçlanmaktadır. SEO hizmetleri en iyi performansı ve faydayı yakalayabilmek için ikiye ayrılmıştır. Bunlar iç SEO ve dış SEO hizmetidir.

İç SEO Hizmeti

Burada amaç web sitesinin içyapısını düzenlemek, hataları gidermek ve web sitesinin temelini oluşturarak en iyi performansı almayı sağlamaktır. Bu işlemler gerçekleştirilirken çeşitli SEO araçları kullanılır. Bu araçlar sayesinde var olan web sitesi analiz edilerek varsa hataları tespit edilir ve bu hataların giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılır. Yapılan analizler neticesinde web sitesinde var olan düşük performanslar tespit edilerek bu konuda çeşitli iyileştirme önerileri ortaya konur. Yapılacak doğru bir iç SEO sayesinde web sitenizin var olan güncel sorunları giderilecek, performansı arttırılacak ve içyapısında yapılacak indeksleme ile web sitenizin Google tarafında daha doğru bir şekilde anlaşılması sağlanarak yapılacak aramalarda üst sıralara çıkmanız sağlanacaktır.

Dış SEO Hizmeti

Dış SEO hizmetinde amaç Google’ın web sitenize güvenmesi ve aramalarda sitenizi ön sıralara çıkarması için ihtiyaç duyulan backlink alınmasını güvenilir link kaynaklarından sağlamaktır. Güvenilir link kaynaklarından alınacak backlinkler sayesinde Google web sitenize daha çok güvenecek ve bu sayede aranan kelimelere göre üst sıralarda ye almanızı sağlayacaktır.

SEO hizmetleri ince nüansları olan geniş bir alanın incelenmesi ve düzenlenmesini kapsayan bir hizmettir. Profesyonel ekipler tarafından doğru SEO araçlarının kullanılarak yapılması halinde SEO hizmetleri sayesinde kısa süre içerisinde istenilen etkileşime ve ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Pergel Yazılım olarak profesyonel ve alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere en doğru SEO araçlarını kullanarak en iyi SEO hizmetini sunuyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalar neticesinde kısa süre içerisinde web sitesine ilişkin beklentileri karşılamış olmanın gururu ile sizlerin de web sitenizin tanıtımı, iç ve dış SEO düzenlemeleri ve daha birçok ince nüanslarını gerçekleştirerek kısa süre içerisinde arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayabilirsiz. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.   

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?