Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Sosyal Medya Danışmanlığı- Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Özellikle son yıllarda sosyal medya platformlarının önemi her geçen gün daha da ortaya çıkmaktadır. Sosyal medya platformlarından daha etkin bir şekilde faydalanmak amacıyla kurum ve firmalara sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya görsel tasarım hizmeti veren birçok firma ortaya çıkmıştır. Bu firmaların sunduğu hizmetlerin amacı sosyal medya platformları aracılığı ile hem kurum ve firmaları en iyi şekilde tanıtmak hem de daha geniş bir kitleye ulaşmaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kurum ve firmaların yaptıkları iş, sundukları hizmet ve ürünler konusunda doğru stratejiyi belirleyerek ve doğru reklamlar yaparak daha geniş kitlelere ulaşma konusunda aktif bir danışma hizmeti sunulması işine sosyal medya danışmanlığı denir. Kurum ve firmalara ait sosyal medya hesaplarında doğru içerikleri üretme, yapılacak analizler sonucu ürün ve hizmetleri geliştirme, doğal takipçi sayısını arttırma en önemlisi de firmanın, ürününün ya da sunduğu hizmetin en doğru ve en dikkat çekici şekilde reklamını yapma sosyal medya danışmanlığının görev tanımlamasına girer.

Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Kurumsal firmalar için sosyal medya paylaşımları ve görsel tasarımların kalitesi ortaya koydukları imaj açısından dikkat edilmesi ve özenli hazırlanıp düzenlenmesi gereken özelliklerdir. Görsel tasarım sosyal medya platformunu kullanan kurumsal firmaların hedef kitlelerine hitap etmesini ve kısa süre içerisinde bu hedef kitleye ulaşmasını sağlayabilir. Görsel tasarımlar ile anlatmak istediklerinizi kısa ve öz bir şekilde fakat aynı zamanda şık ve dikkat çekici olacak şekilde planlayıp paylaşımlarınızı bu doğrultuda yapmanız hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmanız açısından son derece önemlidir.

Hem sosyal medya danışmanlığı hem de sosyal medya görsel tasarımı, sosyal medya alanında varlığını büyüterek sürdürmek isteyen tüm kurumsal yapıların ilk destek alamsı gereken konulardır. Pergel Yazılım olarak sizler bu konuda profesyonel ekip ve yazılımlarımız ile en doğru ve güvenilir desteği sağlıyoruz. İlk olarak hangi sosyal medya platformlarında aktif olmanız gerektiğini kararlaştırıyor ve firmanızın alanına uygun olan hedef kitlenizi belirleyerek işe başlıyoruz. Yazılımlarımız sayesinde ortaya koyduğumuz raporlar doğrultusunda sosyal medya hesaplarınızda düzenlemeler yaparak daha dikkat ve ilgi çekici bir hale getiriyoruz. En doğru reklamları, en şık ve kaliteli görselleri sizin için tasarlayarak daha çok kişiye ulaşarak sosyal medya platformlarında kalıcı, tanınır ve güvenilir bir firma olmanız konusunda sosyal medya platformlarına ilişkin ihtiyaç duyduğunuz tüm destekleri ve hizmetleri sağlıyoruz.         

Mesaj Gönder
Merhaba
Merhabalar
Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız var?
Veya Sıfırdan Bir kurumsal kimlik mi oluşturmak istiyorsunuz?